• uk-flag
  • lv-flag

MĒS ESAM START-UP

Winning-Heart-Rate ir start-up, kas veidots 2016 gadā. Kā iespējams jau variet noprast, tad, lai izveidotu ko jaunu un nebijušu, ir nepieciešams domāt radoši, domāt ilgtermiņā, adaptēties, un vienlaicīgi veikt neskaitāmi daudz neplānotu uzdevumu, tāpēc ar lepnumu varu teikt, ka kopš 2021 gada WHR piedāvā pilnīgas apmācību programmas – “FIT FOR BUSINESS & LIFE – TM” komandām, un “FIT FOR BUSINESS & LIFE – 1:1” individuāli.

MŪSU PRINCIPI UN PIEEJA

Panākumu principi sportā ir ļoti līdzīgi kā biznesā

Mēs strādājam individuāli un ar komandām tieši tā pat, kā mēs strādātu ar profesionāliem sportistiem, tikai darbs notiek uz dažādām skatuvēm, jo biznesā ir ļoti līdzīgi panākumu kritēriji kā sportā.

Sportā panākumu mehānismi gandrīz vienmēr ir uzreiz pamanāmi un izmērāmi, tāpēc viss kas ir pierādījis sevi top līmeņa sportā ir tieši integrējams arī korporatīvajā vidē.

Tas padara ikdienas progresu redzamu un panākumus izmērāmus!

Šīs nav tikai apmācības – tas ir dzīves veids!

Integrālā apmācību pieeja mums nodrošina izšķirošu priekšrocību salīdzinājumā ar citām apmācību programmām. WHR apmācību pieejā ir integrētas apmācības par veselu ķermeni, veselu prātu un veselu garu.

Mēs kā cilvēki attīstamies daudz dažādos līmeņos, un neviens no mums nevēlas, lai dzīves procesi ar mums notiktu nejauši, jo īpaši ja tie ir saistīti ar mūsu veselību, attiecībām vai finansēm.

Tieši šī iemesla dēļ mēs ikdienas meklējam veidus kā sevi pilnveidot.

Lai mūsu veiktspējas līmeņi būtu visaugstākajā līmenī, un mēs varētu nokļūt visaugstākajā līmenī, visu izšķir mūsu personība un mūsu domāšana.

Ja vēlies IEMĀCĪTIES KĀ UZVARĒT un uzzināt vairāk par dažādām pieredzēm no augstākā sasnieguma sporta, biznesa vides, un dzīves, tad sazinies ar mums.

Mūsu atsauces un pieredze – mūsu uzticamība

WHR apmācību programmas and koučings sākas tieši šeit – vietā kur ir meklējamas panākumu mājas, t.i. personas apziņā.

Mēs sasniedzam izmērāmus un zinātniski pierādītus rezultātus!

Mūsu pieeja ir sistemātiska, un ar saviem klientiem strādājam intergrāli, lai darba rezulātā kopīgi stiprinātu “Winning Mind Set”, jeb panākumu DNA, kas ir domāšanas veids, kurš piemīt visiem izciliem un veiksmīgiem cilvēkiem.

Mēs ne tikai stirpināsim Tavas mentālās muskuļu grupas, bet arī strādāsim pie Tavas finansiālās veiktspējas uzlabošanas!

 

Bio

Mikus Tīss ir performances treneris pasaules, eiropas un Grand Slam čempioniem tenisā, kā arī izaugsmes treneris vadītājiem un komandām internacionālos uzņēmumos. Autors piedāvā savas zināšanas un pieredzi ar savu autormetodi, kombinējot dažādus apmācību veidus – health & fitness apmācības, personīgās pašizaugsmes apmācības, EQ apmācības, NLP, Erickson apmācības, līderības, komandas saliedētības, un businesa sistēmu apmācības.

Mana pieredze ir JŪSU panākumi!

“Es sagatavošu Tevi un Tavu komandu īstiem panākumiem!”

– Mikus Tīss, CEO of Winning-Heart-Rate

Par Autoru

Es uzaugu spēlējot basketbolu, un līdz 21 gadu vecumam nodarbojos ar profesionālo sportu. Pēc savu inženierstudiju pabeigšanas un darba korporatīvajā vidē, es sapratu, ka vēlos pārmaiņas, tāpēc turpināju savu karjeru sporta vidē kā menedžeris Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim. Kopā ar tenisu es apceļoju pasauli (25+ valstis), un pats galvenais iepazinos ar daudz interesantiem cilvēkiem, kā arī sapratu kas ir mana dzīves aizraušanās. Tas bija sports un viss kas ar to saistīts, tādēļ organiskas intereses vadīts vēlējos izzināt vairāk par to (sporta zinātne, fizioterapija, psiholoģija, līderība, uzturs, uc.), un 2014 gadā izveidoju uzņēmumu SIA TENNIS FITNESS. 2016 gadā es izlēmu veidot korporatīvās labbūtības platformu Winning-Heart-Rate, kā instrumentu savas profesionālās darbības paplašināšanai, kā arī meklēju veidus, lai varētu pārnest zināšanas no profesionālā sporta vides uz biznesa vidi, un tās pielāgot ikviena cilvēka vajadzībām.

Lieki piebilst, ka ceļš kopš šī lēmuma nav bijis viegls, un līdz šim brīdim esmu strādājis korporatīvajā vidē kā projektu vadītājs, pārdošanas vadītājs, biznesa attīstības vadītājs, vadījis start-up uzņēmumu, un vidēja lieluma komandu līdz 40 cilvēkiem.

2016 gada nogalē es piedzīvoju lielu satricinājumu savā privātajā dzīvē, un šis notikums izmainīja to kā redzēju sevi un pasauli kurā mēs visi dzīvojam.

Pēc ievērojama pārmaiņu perioda, es visbeidzot sapratu savu dzīves uzdevumu – palīdzēt arī citiem sevi labāk izprast. Vienīgais kas atlika, bija atrast veidu, kā to spēšu izdarīt.

Pārējais ir vēsture, un kopš 2021 gada projekts Winning-Heart-Rate ir savā realizācijas posmā, tāpēc pievienojoties WHR komūnai, arī Tu kļusi par daļu no šī stāsta, un cerams atradīsi arī atbildes priekš savas dzīves tālākā ceļa.

Es patiesi ticu, ka tikai cilvēki kas ir izgājuši cauri savas dzīves pārbaudījumiem un atgriezušies vienoti, spēj patiesi palīdzēt citiem ar veselīgiem ieteikumiem, tādēļ ja łasi šo stāstu, tas nozīmē, ka esmu atradis savu ceļu, un labprāt palīdzēšu arī Tev.

 

Cieņā,