We

MADARA LIEPNIECE

@MADARALIEPNIECE

DANCE

“Deja ir brīvība… Tā ir iespēja atklāt pašam sevi un parādīt citiem savu iekšējo pasauli, emocijas un jūtas. Tā ir māksla, kurai nav robežu”.
Latvijas čempione Latīņamerikas dejās un internacionālu sacensību fināliste. Trēnējusies pie labākajiem Sporta deju pasniedzējiem pasaulē, un strādājusi kā deju pasniedzēja arī Krievijā. Pieredze kā deju pasniedzējai jau vairāk kā 10 gadus. Bakalaura grāds Deju un Ritmikas Pedagoģijā. Šobrīd studē maģistrantūrā RSU Mākslas terapiju – Deju un kustību terapiju.

LATIN JAZZ ir Latīņu deju soļu emocionāls un enerģisks savienojums, kas iekļauj sevī dažādus deju stilus – salsa, bachata, samba, cha-cha-cha, kizomba, rumba un, kurš ir kombinēts ar dažādiem Jazz elementiem. Jums nav vajadzīgs partneris – jūs dejojat solo. Latin Jazz deja palīdz attīstīt – dejas vieglumu, grāciju, pārliecību, kā arī fizisko sagatavotību, lokanību un mīlestību pret savu ķermeni un iekšējo Es. Latin Jazz deju nodarbības ir pielāgojamas dažādiem sagatavotības līmeņiem.

5 RITMU DEJAS (5 Rhythms) ir radījusi Gabriella Rota (Gabrielle Roth, ASV) kā dejas terapiju, kustības meditāciju, atbrīvošanos, iekšējo pārdzīvojumu transformēšanu kustībās. “5 ritmu” deja ir terapija, kur terapeits ir pats dejotājs dziļi savienojoties ar sevi, savu ķermeni, domām, emocijām, un ļaujot ritmikai vadīt procesu. Ļauties un plūst. Tas ir dialogs ar sevi caur sava auguma deju. Tā būtībā ir aktīvā meditācija, kuras iesākumā dalībnieki no ikdienas steigas nonāk pie sava personīgā Es, un tad ļaujas iekšējai dejai izvērsties uz āru. “5 ritmi” ir vairāk kā 25.g. garumā veidota metode, kurā ar 5 dažādu ritmu palīdzību tiek atraisītas cilvēka iekšpasaules 3 plāni: augums (fiziskā inteliģence), sirds (emocionālā inteliģence) un prāts (apziņas spēks).

MIKUS TĪSS

Founder of WHR

@MIKUS.TISS

HOLISTIC HEALTH & FITNESS

Projekta WINNING-HEART-RATE veidotājs, SIA TENNIS FITNESS valdes loc., BDR Tenisa Klubs Sēļi valdes loc., Baltic Tennis League organizātors, inženieris, treneris un vienkārši Cilvēks, kuram ir veselīga interese par dzīvi.

Ikdienā strādāju ar rekonektīvās dziedniecības metodēm (sports, uzturs, psiholoģiskā sagatavotība, Tolteku Kalendārs, plūsmas meditācija, rekonektīvā dziedniecība, masāža, holotropā elpošana, augu medicīna), un mijiedarbojoties ar cilvēkiem, palīdzu tiem atgriesties savā optimālajā balansa stāvoklī – veselībā un plūsmā.

Lielākie panākumi – projekta WINNING-HEART-RATE izveidošana.

Zināmākie panākumi – vairāk kā 3 gadu sadarbība kā fiziskās un mentālās sagatavotības trenerim/menedžerim ar Latvijas labāko tenisistu Ernestu Gulbi, sasniedzot pasaules līmeņa rezultātus ATP tūrē (TOP10). Esmu arī palīdzējis sagatavot dažāda vecuma junioru čempionus tenisā gan Latvijā, gan Eiropā, un strādājis kopā Latvijas Davis un Fed kausa izlašu spēlētājiem.

Mēs katrs pats esam atbildīgs par savu dzīvi, un mums gandrīz vienmēr ir izvēle kā vēlamies justies, kur atrasties, un ko saskatīt esošajos apstākļos.

Ieklausies sevī, sajūti zemi zem kājām, un veido pats savu viedokli – personību – personīgo realitāti!
Ja arī Tevi interesē kāda no tehnikām, kuru izmantoju savā praksē, nekautrējies un piesakies uz konsultāciju, Tu neesi šeit nejauši!

INDIVIDUĀLĀS & GRUPU APMĀCĪBAS (klātienē un online)

  • Konsultācijas/Darbnīcas
  • Fitness un augstāko sasniegumu sports; joga; deja; deju terapija; pilates
  • Uzturs (ķermeņa tipa diagnostika – 25 tipi)
  • Plūsmas meditatācija
  • Rekonektīvā dziedniecība
  • Dziednieciskā masāža
  • Holotropā elpošana
  • Maiju Kalendāra apmācības
  • Augu medicīna (Rapē ceremonijas)

Par individuālo konsultāciju laikiem, cenām, pasākumiem vai gaidāmajām nodarbībām sazinieties privāti!