• uk-flag
  • lv-flag

Lapas privātuma politikas saturā pēdējās izmaiņas veiktas 21.01.2024.

Mājas lapu: www.whr.lv, kurā šobrīd atrodies, administrē SIA “WHR CONSULTING” (reģ.nr: 40103825048) (turpmāk tekstā: “mēs”).

Mēs augstu vērtējam tavu uzticēšanos mums. Mums ir svarīgs privātums un tavu iegūto datu aizsardzība, tāpēc esam sagatavojuši privātuma aizsardzības noteikumus (turpmāk: “privātuma politika”), lai zini, kā mēs vācam, lietojam un aizsargājam tavus personas datus. Pirms piesakies mūsu pakalpojumiem, izlasi šeit aprakstīto privātuma politiku.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, lietojot mūsu mājas lapu vai mūsu sociālo mediju lapas, tu piekrīti šai privātuma politikai.
Ja tu nepiekrīti mūsu privātuma politikai, tu nedrīksti izmantot šo mājas lapu vai mūsu pakalpojumus.

Šeit redzamā privātuma politika var tikt mainīta mūsu mājas lapas attīstības gaitā, īstenojot jaunas tiesību aktu prasības vai jaunas tehnoloģijas, vai lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus. Tāpēc aicinām tevi regulāri pārskatīt mūsu privātuma politiku.

Mēs cienām tavu privātumu un apņemamies aizsargāt tavus personas datus, ko tu brīvprātīgi nodod mums. Mēs tos apstrādājam saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Privātuma politika attiecas uz informāciju, kuru mēs saņemam gan izmantojot e-pastu, gan mājas lapu, gan citā elektroniskās saziņas ceļā.

 

1. DATU VĀKŠANA

Lai mēs varētu nodrošināt tevis izvēlēto pakalpojumu sniegšanu, kā arī lai sniegtu tieši tev piemērotus piedāvājumus mūsu pakalpojumiem un produktiem, mēs apkopojam tavus personas datus, ko tu mums sniedz brīvprātīgi, kad piesakies mūsu pakalpojumiem, taču daži dati tiek savākti automātiski saistībā ar pakalpojuma lietošanu.

Personas dati, ko mēs par tevi apkopojam:

a) Informācija, kuru tu mums sniedz brīvprātīgi, lai varam nodrošināt pakalpojumu vai saistību izpildi. Ja tu reģistrējies, lai lejupielādētu mūsu materiālus, izvēlies saņemt bezmaksas vai maksas resursus, reģistrējies un piedalies jebkurā maksas vai bezmaksas pasākumā vai apmācību programmā, kas notiek klātienē vai virtuāli, pieraksties saņemt mūsu jaunumus elektroniskā formātā, mēs apkopojam tevis sniegtu informāciju. Tāpat arī, ja aizpildi mūsu mājas lapā vai sociālajos medijos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās reģistrācijas formas, veidlapas, sazinies ar mums, izmantojot kontaktpersonu veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedzot rakstiskas vai mutiskas atsauksmes gan klātienē, gan elektroniskā veidā, piekrīti mūsu rīkoto pasākumu dalības noteikumiem, ieskaitot fotogrāfiju un video materiālu veidošanu, kur tevi redz u.c. Šī informācija var ietvert tavu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, personas kodu (rēķiniem un līgumiem), adresi un citu informāciju, kā arī klātienes pasākumā veiktās fotogrāfijas, video un audio ierakstus, par ko tevi informējām pirms pasākuma un par ko saņēmām tavu piekrišanu. Atsevišķos gadījumos tie var būt arī maksājuma dati, kas ietver privātpersonas vai uzņēmuma rekvizītus, citus maksājumu datus, kredītkartes vai debetkartes informāciju un citus finanšu datus, kas mums nepieciešami, lai apstrādātu tavu maksājumu.

Mēs pieprasām tikai to informāciju, kas pamatoti nepieciešama, lai sagatavotu rēķinu par pakalpojumu, noslēgtu ar tevi līgumu vai veidotu sadarbību. Mēs tev nepieprasīsim sniegt piekrišanu izmantot plašāka apjoma datus, nekā tas nepieciešams kā obligāts nosacījums, lai veidotu sadarbību.

Kā šīs mājas lapas apmeklētājs tu vari iesaistīties lielākajā daļā darbību, nesniedzot nekādu personisku informāciju. Tikai tad, ja tu mēģini lejupielādēt resursus un/vai reģistrēties jebkādu maksas vai bezmaksas pakalpojumu saņemšanai, tev ir jāsniedz informācija par sevi.

Tu vari izvēlēties mums nesniegt prasīto informāciju un tādā gadījumā var rasties situācijas, ka tu nevari izmantot dažas priekšrocības, kas pieejamas mūsu mājas lapas vai pakalpojumu lietotājiem.

b) Trešās puses arī var automātiski ievākt tavus datus. Dažus no mūsu mājas lapā iestrādātajiem rīkiem nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai vari saņemt mūsu jaunumus, vai anketēšanas pakalpojumi. Ņem vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot cookies vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai par tevi ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no Interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto tavus datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājas lapās.

 

2. KĀ MĒS LIETOJAM IEGŪTOS DATUS

Mēs apkopojam un izmantojam augstāk minētos datus, lai nodrošinātu tev efektīvu, jēgpilnu un īpaši tev piemērotu mūsu lapas, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi. Mēs varam izmantot tavus datus, lai:

  • mēs tev sniegtu pakalpojumus, ņemot vērā pieteikumā solīto pamatojumu, uz kā pamata tu mums brīvprātīgi uzticēji savus datus (piemēram, lai saņemtu mūsu piedāvājumus, pakalpojumus utt);
  • personalizētu un uzlabotu tavu pieredzi saistībā ar mūsu mājas lapas lietošanu vai pakalpojumiem, tai skaitā, novērstu lietošanas tehniskās problēmas, saglabātu tavas preferences kā arī izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus;
  • informētu tevi par izmaiņām mūsu mājas lapā, ieskaitot šo privātuma politiku, un mūsu sociālo mediju lietošanas vietnēs;
  • izpildītu savas saistības un pamatotu mūsu tiesības, kas balstītas uz vienošanos starp tevi un mums (piemēram, aizsargātu ar autortiesībām to pakalpojumu saturu, uz ko tas attiecas);
  • lai sazinātos ar tevi saistībā par tevis izvēlēto pakalpojumu, tostarp ar e-pastu, paziņojumiem, telefoniski, īsziņām vai citām ziņām;
  • lai apstrādātu maksājumu par mūsu pakalpojumiem, lai sagatavotu rēķinus, kā arī izpildītu jebkuru līgumu starp tevi un mums, nodrošinot tevis apkalpošanu citam iemeslam, kam tu esi piekritis vai kas ir atļauts ar likumu.

 

Mēs varam izmantot tavus personiskos datus tiešā mārketinga nolūkos, lai:

  • nodrošinātu tev papildus informāciju par mūsu un mūsu filiāļu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus tikai ar tevis iepriekš izteiktu piekrišanu, ko tu veic, kad piesakies uz mūsu jaunumiem.
  • veidotu un virzītu reklāmas dažādos, tevis izmantotos sociālajos medijos vai mājas lapās (gan izmantojot datoru, gan mobilo telefonu vai planšeti).
  • Izveidotu, uzlabotu un virzītu mūsu mārketinga ziņojumus ar sociālo mediju nodrošinātiem reklāmas rīkiem (kā piemēram, Facebook Lookalike auditorijas veidošana). Tu vari uzzināt vairāk par online reklāmām, piemēram, šeit (informācija ir angliski).

 

3. TAVA E-PASTA INFORMĀCIJA UN TĀ IZMANTOŠANAS POLITIKA

Ja izvēlies sazināties ar mums pa e-pastu, mēs varam saglabāt tavu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm.

Mēs apņemamies saglabāt tava e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam, neiznomājam un neatklājam trešajām pusēm tavu e-pasta adresi.

Mēs uzglabājam informāciju, kuru tu mums nosūti pa e-pastu, saskaņā ar atbilstošo likumdošanu.

E-pasts netiek atpazīts kā drošs saziņas līdzeklis, tāpēc atbildība par saturu, ar ko dalies e-pastā, ir tikai tava. Nekad nesūti pa e-pastu savu kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu informāciju.

Lai tu vari saņemt mūsu bezmaksas e-pasta paziņojumus, tev, reģistrējoties mūsu mājas lapā uz konkrēto apmācību programmu, ir jāizsaka sava piekrišana par to saņemšanu un tavu datu apstrādi. Tavi dati tiks izmantoti tikai šim konkrētajam mērķim. Ja vēlāk izlemsi, ka turpmāk nevēlies saņemt šādus e-pastus par jaunumiem un piedāvājumiem, tu jebkurā laikā vari atteikties (atrakstīties) no to abonēšanas, nosūtot mums e-pastu uz adresi info@whr.lv, pieprasot anulēt turpmāko e-pasta ziņojumu abonēšanu.

 

4. TREŠO PUŠU MĀJAS LAPAS UN VIŅU NODROŠINĀTS SATURS, KO IZMANTOJAM MŪSU MĀJAS LAPĀ

Mēs neietekmējam privātumu politiku, kas ir trešajām pusēm, pakalpojumu nodrošinātājiem un sadarbības partneriem, par kuriem tu tiešā vai netiešā veidā uzzini mūsu mājas lapā vai mūsu lapās sociālajos medijos. Jebkuri dati, ko tu viņiem sniedz vai ko viņi par tevi ievāc (ieskaitot trešo pušu saturu, ja tāds ir iekļauts mūsu mājas lapā) attiecas uz viņu privātuma politiku. Informācijas ievākšana un ievērošana par viņu privātuma politiku ir tava atbildība.

 

5. CIK ILGI TIEK GLABĀTI PERSONAS DATI?

Personas dati, kurus mēs par tevi ievācam un apkopojam, lai sniegtu tev izvēlēto pakalpojumu vai sadarbību, tiek saglabāti tik ilgi, kamēr pakalpojums tiek nodrošināts; ir spēkā mūsu savstarpēji noslēgtais līgums vai vienošanās un tik ilgi, kamēr tas ir juridiski nepieciešams pēc līguma izbeigšanas vai to pieprasa normatīvie akti. Personiskie dati par tevi nekad netiks apstrādāti uz ilgāku laiku nekā nepieciešams.

 

6. TAVAS INFORMĀCIJAS NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM

Mēs nepārdodam, neizīrējam un nekādi citādi nenododam jebkādu informāciju, kura par tevi ir nonākusi mūsu rīcībā.

Mēs varam atklāt tavus datus trešajai personai, ieskaitot juristu vai grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju, pasākuma biļešu pārdevējus, pasākuma vietas vai norises nodrošinātājus, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu sniegšanu vai jebkuru citu vienošanos starp tevi un mums. Mēs varam izpaust informāciju, ja to pieprasa likuma normas, ja mēs uzskatām, ka to pieprasa likums, mūsu juridisko tiesību aizsardzība vai, ja to pieprasa tiesa vai cita valsts iestāde.

Mēs varam arī apmainīties ar informāciju ar analītiķu pakalpojumu sniedzējiem, lai mēs varētu analizēt, kā mūsu lietotāji izmanto pakalpojumu un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Mēs varam sniegt tavu informāciju tiesību pārņēmējam, ja notiek uzņēmuma apvienošanās, nodalīšana, restrukturizācija, reorganizācija, daļu vai visa uzņēmuma pārdošana vai nodošana.

 

7. KONKURSI, KAMPAŅAS UN APTAUJAS

Laiku pa laikam mēs varam piedāvāt tev piedalīties konkursos, kampaņās un/vai aptaujās. Šī konfidencialitātes politika attiecas arī uz īpašām akcijām, ja vien nav norādīts citādi katrā no šādiem piedāvājumiem.

 

8. DROŠĪBA

Mēs esam apņēmušies aizsargāt lietotāja informāciju. Personas datiem, ko mēs apstrādājam, piekļūst tikai darbinieki un uzņēmumi, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs).

Ja tu saņem pakalpojumu, piemēram, piedalies apmācībās, kurām var piekļūt ar paroli, tad tev piešķirtā parole aizsargā tavu lietotāja kontu, tāpēc tev ir jāizmanto unikāla un droša parole, jāierobežo piekļuve savam datoram un pārlūkprogrammai, kā arī jāizlogojas no sava profila pēc pakalpojuma izmantošanas. Tomēr, pat ja mēs veicam datu aizsardzības piesardzības pasākumus, neviens elektroniskās drošības pasākums nav pilnīgi drošs, un mēs nevaram garantēt lietotāja informācijas drošību.

 

9. LIETOTĀJA INFORMĀCIJAS PIEEJAMĪBA UN ATJAUNINĀŠANA

Ja mēs apstrādājam tavus personas datus ar tavu piekrišanu, tu jebkurā laikā vari atsaukt savu piekrišanu izmantot savus personas datus, ar nosacījumu, ka uz tiem neattiecas datu uzglabāšanas pienākums, ko nosaka pastāvošās līgumattiecības vai to pieprasa tiesību normas, kas ir spēkā pirms tavas piekrišanas atsaukšanas.

Tev ir tiesības saņemt informāciju par to, kāda veida personas informācija par tevi tiek apstrādāta.

Tu vari pieprasīt saņemt informāciju par vietni, kas ir atbildīga par Tavu datu glabāšanu.

Tev ir arī tiesības pieprasīt labot jebkādus nepareizus personas datus, kas par tevi tiek apstrādāti.

Noteiktos apstākļos tu arī esi tiesīgs lūgt dzēst vai ierobežot personas datu izmantošanu.

 

10. PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mūsu pienākums ir publicēt jebkādas izmaiņas mūsu privātuma politikā šajā lapā. Ja mēs mainīsim to, kā mēs apstrādājam lietotāju personīgo informāciju, mēs tev par to paziņosim caur e-pastu uz tevis norādīto e-pasta adresi un publicēsim informāciju tīmekļa vietnē. Datums, kurā privātuma politika tika pēdējo reizi pārskatīta, ir norādīts lapas sākumā. Tu esi atbildīgs par to, lai nodrošinātu, ka mūsu rīcībā ir aktuāla, aktīva un piegādājama e-pasta adrese (ja mūsu e-pasts tevi nesasniedz tavu spam filtru vai citu tava e-pasta servera iestatījumu vai darbības dēļ, tad tā nav mūsu atbildība, bet ir jārisina tev). Tā ir tava atbildība, lai periodiski apmeklē mūsu mājas lapā publicēto privātuma politiku, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas.

 

11. SAZINĀŠANĀS AR MUMS

Tu vari rakstīt jautājumus vai komentārus saistībā ar privātuma politiku uz e-pastu: info@whr.lv

Mēs paturam tiesības sniegt atbildi 14 dienu laikā par pieprasīto informāciju.

SIA “WHR CONSULTING”, reģ.nr.: 40103825048, adrese: Mārupes pag., Mārupe, Sēļu iela 12, LV-2167

Savus jautājumus par tavu personas datu apstrādi, sūti mums uz norādīto e-pastu. Mūsu uzraudzības iestāde par personas datu aizsardzību ir Datu valsts inspekcija. Pirms izsaki savu sūdzību Datu valsts inspekcijā, lūdzu, sazinies ar mums, lai varam sakārtot to, kas tev ir nepieciešams.